Heb je een vraag? Neem contact met ons op!

Vul onderstaand contactformulier in of bekijk hieronder wie je waarvoor het beste kunt benaderen:

Sjoerd Nijland

Coördinator, hoofd programma, advies
Bij vragen in het algemeen, voor tips/advies, voor mededelingen, etc.
Mail sjoerd@popgroningen.nl of bel 050 – 3051471 (beste bereikbaar wo t/m vr 10.00 – 17.30u)

Frank de Boer

Projectleider Grunnsonic, POPgroningen Talent Award en Local Heroes podium, Bevrijdingsfestival Groningen
Vragen/mededelingen op het gebied van programma of productie Grunnsonic, POPgroningen Talent Award of het Local Heroes podium Bevrijdingsfestival Groningen?
Mail Frank op frank@popgroningen.nl

Jacky van Geffen

Communicatie Marketing (Publiciteit)
Vragen/mededelingen op het gebied van marketing, publiciteit, communicatie?
Mail Jacky op jacky@popgroningen.nl of bel haar via 06 20 13 66 55

Luna Roosenstein

Stagiaire Communicatie Marketing (Publiciteit)
Mail Luna op luna@popgroningen.nl

Tamarah Muizer

Projectleider Skills & Knowledge Sessions
Mail Tamarah op tamarah@popgroningen.nl

Ineke Kuiper

projectleider Groninger popmeeting
Mail Ineke op ineke@popgroningen.nl

Adres

POPgroningen
Sint Jansstraat 7
9712 JM Groningen

Contact Us