Heb je een vraag? Neem contact met ons op!

Vul onderstaand contactformulier in of bekijk hieronder wie je waarvoor het beste kunt benaderen:

Sjoerd Nijland

Coördinator, hoofd programma, advies
Bij vragen in het algemeen, voor tips/advies, voor mededelingen, etc.
Mail sjoerd@popgroningen.nl of bel 06 – 26 99 03 53 (beste bereikbaar di t/m do 10.00 – 17.30u)

Frank de Boer

Projectleider Grunnsonic en Local Heroes podium, Bevrijdingsfestival Groningen
Vragen/mededelingen op het gebied van programma of productie Grunnsonic of het Local Heroes podium Bevrijdingsfestival Groningen?
Mail Frank op frank@popgroningen.nl

Sanne Smelt

Communicatie & Marketing (Publiciteit)
Vragen/mededelingen op het gebied van marketing, publiciteit, communicatie?
Mail Sanne op sanne@popgroningen.nl 06 – 30 57 96 97 (beste bereikbaar wo t/m do 10.00 – 17.30u)

Ruben van Hemmen

Projectleider GRONDSLAG
Vragen/mededelingen op het gebied van programma of productie GRONDSLAG?
Mail Ruben op ruben@popgroningen.nl

Isa Visser

Projectleider Groninger popmeeting
Mail Isa op isa@popgroningen.nl

Richte Westerman

Projectleider Skills & Knowledge Sessions
Mail Richte op richte@popgroningen.nl

Yvette Verhagen

Stagiaire Communicatie, Marketing & Productie
Mail Yvette op yvette@popgroningen.nl

Lisa van Duyn

Stagiaire Productie
Mail Lisa op lisa@popgroningen.nl

Adres

POPgroningen
Sint Jansstraat 7
9712 JM Groningen

Contact Us