informatie – kennis – advies – support – promotie – ontwikkeling – workshops – masterclasses – optredens

Heb je een vraag? Neem contact met ons op!
Zie hieronder wie je waarvoor het beste kunt benaderen:

Sjoerd Nijland

Coördinator, hoofd programma, advies
Bij vragen in het algemeen, voor tips/advies, voor mededelingen, etc.
Mail sjoerd@popgroningen.nl of bel 0503051471 (beste bereikbaar wo t/m vr 10.00 – 17.30u).

Frank de Boer

Projectleider Grunnsonic, POPgroningen Talent Award en Local Heroes podium, Bevrijdingsfestival Groningen
Vragen/mededelingen op het gebied van programma of productie Grunnsonic, POPgroningen Talent Award of het Local Heroes podium Bevrijdingsfestival Groningen?
Mail Frank op frank@popgroningen.nl

Eke Koopman

Publiciteit
Vragen/mededelingen op het gebied van marketing, publiciteit, communicatie?
Mail Eke op eke@popgroningen.nl
T: 0624106513

Irene Faay

Stagiaire Productie
Mail Irene op irene@popgroningen.nl

Tamarah Muizer

Projectleider Skills & Knowledge
Mail Tamarah op tamarah@popgroningen.nl

Ineke Kuiper
projectleider Groninger popmeeting

Mail Ineke op ineke@popgroningen.nl

 

Adres:
POPgroningen
Sint Jansstraat 7
9712 JM Groningen

Contact Us